VOŠP zahajuje spolupráci s veřejně prospěšnými organizacemi

Vyšší odborná škola publicistiky v Praze navázala spolupráci s Asociací veřejně prospěšných organizací (AVPO). Ve školním roce 2017/2018 bude zástupcům jejich členských organizací pomáhat rozvíjet komunikační a mediální dovednosti. První seminář v rámci jejich studia na VOŠP se konal ve středu 18. října a setkal se s velikým zájmem.

Ze spolupráce budou těžit nejen studenti z řad členských organizací asociace, ale také ostatní studenti. Do budoucna se plánují stáže a praxe v různých neziskových organizacích, ale také rozvoj nových projektů mezi neziskovkami za AVPO a studenty VOŠP.

Posláním AVPO ČR je přispívat k vytváření transparentního, spolehlivého a moderního neziskového sektoru. Asociace proto poskytuje vzdělávací, informační a poradenské služby nejen svým členům, ale i ostatním veřejně prospěšným a/nebo neziskovým organizacím.

Vyšší odborná škola publicistiky vzdělává budoucí novináře a mediální profesionály. Za dvacet let své existence vychovala tisícovku absolventů, z nichž většina se osvědčila ve svém oboru. Škola se neustále rozvíjí a proměňuje, tak jak to vyžaduje současný svět, kterému vládnou média.

 

 

Partneři

Kontaktujte nás

Opatovická 160/18, 110 00 Praha 1
Telefon: +420 224 930 851
Telefon: +420 224 930 037
E-mail: vosp@vosp.cz

Newsletter

Odebírejte novinky z naší školy:

Copyright © 2011—2018 Vyšší odborná škola publicistiky.
Všechna práva vyhrazena. „Nejsme žurnalistika, jsme publicistika!“