VOŠPijácké Vánoce rozzářily Spálenou

Naše škola žije a nepřestává nás bavit. Využíváme každé příležitosti k uskutečnění akce, která se nám vryje do paměti. Nejen vzpomínky na onu konkrétní akci nám ještě dlouho budou vykreslovat úsměvy na tvářích. Ale obecně studium VOŠP nám zůstane v hlavách a srdcích jako něco, co stálo za to. Jako nepromarněná část života, prožitá naplno.

V minulých letech proběhla spousta akcí, konkrétně v čase předvánočním jsme byli zvyklí na Mikulášské party. Skutečnou studentskou vánoční oslavu jsme ale ještě na VOŠP neuspořádali, tak jsme se rozhodli, že je to načase to změnit.

Vánoční oslavě přecházela přednáška klubu Spálená, jehož hostem byla naše absolventka Radka Myšková. Vyprávěla o svých zážitcích z cest po Mexiku.

VOŠPijácké Vánoce slavnostně začaly v 19.15 v Galerii Spálená. Hned z kraje dostali účastníci zábavný kvíz, ve kterém se soutěžilo o hodnotné ceny. Přestávku mezi dvěma koly kvízu vyplnila vystoupení prváků. Jejich karaoke sbor strhl všechny zúčastněné ke zpěvu vánočních koled. Nechybělo také občerstvení a vánoční výzdoba, která vytvořila úžasnou atmosféru.

Celým večerem nás provedli studenti zaměření PR a komunikační studia. Ti celou akci sami vymysleli a zrealizovali, za což jim patří velké díky a ještě větší poklona. VOŠPijácké Vánoce totiž opravdu stály zato!

 

Foto: Veronika Mašková a Kateřina Klabzubová

 

VOŠP FOR PEOPLE

VOŠP FOR PEOPLE

VOŠP FOR PEOPLE

VOŠP FOR PEOPLE

VOŠP FOR PEOPLE

VOŠP FOR PEOPLE

VOŠP FOR PEOPLE

VOŠP FOR PEOPLE

VOŠP FOR PEOPLE

VOŠP FOR PEOPLE

 

Partneři

Kontaktujte nás

Opatovická 160/18, 110 00 Praha 1
Telefon: +420 224 930 851
Telefon: +420 224 930 037
E-mail: vosp@vosp.cz

Newsletter

Odebírejte novinky z naší školy:

Copyright © 2011—2018 Vyšší odborná škola publicistiky.
Všechna práva vyhrazena. „Nejsme žurnalistika, jsme publicistika!“