Young Guns Hackathon 2018 - studenti VOŠP přišli, viděli a zvítězili

Studenti VOŠP Tomáš Vaňásek a Matěj Setíkovský se zúčastnili soutěže Young Guns Hackathon, který se konal 15. až 17. února 2018 v Českém institutu informatiky, robotiky a kybernetiky v Praze. Soutěž organizovaly Deloitte CZ Services s.r.o., Juicymo s.r.o. a Myia Systems s.r.o.

Přihlásili se do kategorie "Video Contest", v níž si odnesli vavřín vítězství. 

Tomáš Vaňásek k tomu říká: "S kolegou a parťákem Matějem Setíkovským jsme dostali šílený nápad a bez jakékoliv předešlé zkušenosti s točením filmu jsme se do této soutěže přihlásili. Vylosovali jsme si téma virtuální realita. Přišel nápad a vznikl film. Už to jsme považovali za úspěch. Dokázali jsme to, dotáhli jsme to do konce. Jenže tím to neskončilo. Náš snímek se totiž stal vítězem."

K tomu dodává: "Nevyhráli jsme to však sami. Na našem úspěchu má zásluhu hned několik lidí. Právě tato soutěž mi totiž opět připomněla, jak veliké mám štěstí, že jsem si vybral školu, kterou studuji. Vyšší odborná škola publicistiky nás nejen o soutěži informovala, ale nechala nás i využít své prostory pro natáčení, dodala nám techniku, rady a pomoc skrze ochotné pedagogy a pracovníky školy."

Na závěr Tomáš Vaňásek poděkoval svým spolužákům na VOŠP, kteří, podle jeho slov, "... nezaváhali, vyslyšeli naše volání o pomoc a i potom co se dozvěděli, co jsme si na ně vymysleli, necouvli a šli do toho s námi. Jmenovitě ještě jednou moc děkuji Zuzka Kovaříková, Tomáš Dohodil, Filip Jirák, Martina Nováková a Kristýna Frymlová."

 

Young Guns Hackathon 2018

Young Guns Hackathon 2018

Partneři

Kontaktujte nás

Opatovická 160/18, 110 00 Praha 1
Telefon: +420 224 930 851
Telefon: +420 224 930 037
E-mail: vosp@vosp.cz
Copyright © 2011—2019 Vyšší odborná škola publicistiky.
Všechna práva vyhrazena. „Nejsme žurnalistika, jsme publicistika!“