Všemi směry 2018 – Média zní dobře

Ve čtvrtek 3. května 2018 se v holešovické Továrně koná již 14. ročník festivalu publicistiky a nových médií Všemi směry.

Na main stage se představí jedenáct osobností, které působí jak v mediálním, tak hudebním světě. Těšte se na Emmu Smetanu, Jakuba Kaifosze aka Lazer Viking, Adriana T. Bella , Separation Films, Jana Foukala alias Johannes Benz,  Adama Maršála s kapelou Who killed Rose, Josefa Vlčka, na přednášku o fake news a mnoho dalších! Čekají nás rozhovory, během nichž se dozvíme o působení našich hostů v médiích, a někteří následně vystoupí se svým hudebním projektem.

Program nebude pouze na pódiu. Můžete si bezplatně vyzkoušet virtuální realitu od Alza.cz! Těšte se také na handmade i mediální dílny. U stánku Domu pod Jasanem si sami vytvoříte placku s libovolným motivem. Na místě nebude chybět stánek s výrobou animace od KreAnimo camp nebo trafika s volným odběrem nejrůznějších titulů jako Týdeník Respekt, Auto4Drive.cz, Marianne, Elle Decor a další. V chill out zóně si hoďte nohy na stůl a vychutnejte si atmosféru festivalu s drinkem v ruce. Hostesky Jägermeister vás navíc obdarují nejen krásným úsměvem, ale také aperitivem zdarma! U stánku Invisible Exhibition - Neviditelná výstava si budete moci vyzkoušet, jaký je život bez zraku. Čeká na vás bludiště a další interaktivní hry. Bude to opravdu velká událost. Bude to festival s velkým F.

Už se vidíte, jak si užíváte letošní ročník festivalu? Tak si neváhejte zavčas koupit lupeny na GoOut.cz, na studijním oddělení Vyšší odborné školy publicistiky, nebo si odchytněte Barboua Šindlerovou a Šimona Neumanna, kteří pohotově nosí vstupenky na prodej u sebe!

Odpočet do začátku festivalu: http://bit.ly/2s6DCMI

Vstupenky od 1. března k zakoupení zde: http://bit.ly/gooutticketsvsemismery

Naši partneři a sponzoři: Vyšší odborná škola publicistiky / GoOut.cz / Tiskelník / KreAnimo camp / Dům Pod Jasanem / La Terra Coffee / Hudební server i-klik.cz/ Centrum FotoŠkoda / Cafedu / Jägermeister

 

Partneři

Kontaktujte nás

Opatovická 160/18, 110 00 Praha 1
Telefon: +420 224 930 851
Telefon: +420 224 930 037
E-mail: vosp@vosp.cz
Copyright © 2011—2019 Vyšší odborná škola publicistiky.
Všechna práva vyhrazena. „Nejsme žurnalistika, jsme publicistika!“