Webináře, které vám zvednou náladu

Což takhle si zalétat s dronem, nastartovat své tvůrčí psaní, připravit se na veřejný projev, ovládnout reklamní triky nebo poznat média v době krize. To jsou webináře a prezentace, které všechny zdarma v on-line balíčku Média z gauče nabízí Vyšší odborná škola publicistiky.

 

Tisková zpráva VOŠ publicistiky otevírá mediální on-line kurzy zdarma

 

Čas strávený v karanténě nemusí být ztracený. Vyšší odborná škola publicistiky připravila sérii webinářů Média z gauče. Ve svém studiu přizpůsobeném pro živá vysílání na sociálních sítích vytvořila virtuální obývák, kde se profesionálové z médií těší, jak zájemce provedou svými oblíbenými tématy. Jeden webinář nepotrvá více než 30 minut a je obohacený i o možnost položit lektorovi otázku, na kterou v závěru živě odpoví.

Média z gauče

 Roman Bradáč; foto: Petr Topič, pro iDNES.cz

Člen Rady České televize a dlouholetý televizní reportér Roman Bradáč prozradí, jak funguje redakce v mimořádných podmínkách. Může být novinář zaskočený? Co všechno se změní a na co si dávat pozor v krizových situacích? To je v kostce jeho webinář Média v době krize.

 

 

 

 

 Markéta Dočekalová

Vytvořit věrohodné, zábavné, originální, plastické a hlavně nezapomenutelné filmové nebo literární postavy, to je velké umění! Má svá pravidla, fígle a neskutečně zajímavá zákoutí. V tom poradí scenáristka Markéta Dočekalová, která stála u zrodu televizního seriálu Ulice a podepsala se pod jeho prvních 700 dílů. Sledujte webinář Postavte si postavu.

 

 

 

 

Václav Loubek

Novinář Václav Loubek nabídne ve svém webináři Cestovatelská publicistika tipy, jak si bezpečně naplánovat novinářskou cestu a jak se neztratit. Sledujte webinář Píšeme a natáčíme na cestách.

V další webinář je určen milovníkům výšek a skvělých záběrů získaných díky dronu. Proletíte se světem dronů, lehce odbočíte k legislativě, získáte několik tipů, jak natáčet, aby se záběry povedly.

 

 

 

 

Miroslav Brada

Stručný úvod do světa verbální komunikace, který vám otevře bránu k pochopení světa politiků, showmanů i populistů nejrůznějšího druhu a odstínů, to si vezme na starost další televizní profesionál Miroslav Brada. Dozvíte se, jak postupovat, aby publikum pochopilo a ocenilo to, co mu chceme sdělit.

 

 

 

 

 

Protože VOŠP se věnuje komunikaci v celé mediální oblasti, ochutnávku marketingové a reklamní komunikace připravil Václav Loubek pod názvem Jak nás dostává reklama. Webinář humornou formou přiblíží trendy ve světě ovlivňování nákupního rozhodování, příběhů na ploše 1 vteřiny a všech technik manipulace s naší myslí.

Sledujte webináře, které vám zvednou náladu.
Pohodlně si doma sedněte a nechte se inspirovat mediální školou.

Studuj VOŠP


Řekněte VOŠP!

 

Tisková zpráva VOŠ publicistiky otevírá mediální on-line kurzy zdarma

 

O Vyšší odborné škole publicistiky:

Vyšší odborná škola publicistiky v Praze vzdělává budoucí novináře a mediální specialisty. Během více než dvaceti let vychovala tisícovku úspěšných absolventů. Předností této novinářské školy jsou mediální profesionálové v řadách lektorů, pestrý výběr praktických dílen, odborné praxe, moderní technologické zázemí i flexibilita rozvrhu. Díky tomu VOŠP vybaví studenty dovednostmi a znalostmi, ale hlavně reálnými zkušenostmi mnoha profesí televizních, rozhlasových, on-line i tištěných médií.

 

VOŠP baví!

 

 

 

Partneři

Kontaktujte nás

Opatovická 160/18, 110 00 Praha 1
Telefon: +420 224 930 851
Telefon: +420 224 930 037
E-mail: vosp@vosp.cz

Aby Vám neunikly pozvánky na akce VOŠP

Copyright © 2011—2020 Vyšší odborná škola publicistiky.
Všechna práva vyhrazena. „Nejsme žurnalistika, jsme publicistika!“