Školní časopis roku zná se krajské nominace pro rok 2020

Vyšší odborná škola publicistiky vyhlásila výsledky krajského kola 14. ročníku soutěže Školní časopis roku v Praze, Středočeském a Ústeckém kraji.

Výsledkové listiny letošní soutěže jsou k dispozici zde: PRAHA - STŘEDOČESKÝ KRAJ - ÚSTECKÝ KRAJ

Gratulujeme vítězům!

Do celorepublikového finále soutěže postupují tituly umístěné na prvním a druhém místě plus vítězové kategorií titulka, grafika, obsah (vyhlašovány jen u školních stupňů s alespoň třemi přihlášenými titulky). 

Vyhlášení proběhlo distančně on-line na webu www.vosp.cz.

Porota, kterou koordinoval a zastřešoval Martin Kézr a která hodnotila především titulku, obsah a grafika, zasedala ve složení Monika Kabourková, Denisa Korityáková, Jiří Lizec, Sofie Krýžová, Andrea Rychlíková, Dominika Fuchsová, Václav Černý, Adéla Bílková, Štěpán Kult, Kristýna Kupcová. Výsledky byly zpracovány 28. 9. 2020 v Praze. 

Do soutěže se přihlásilo 9 školních časopisů a novin z oblasti Praha, 10 školních časopisů a novin ze Středočeského kraje, 2 školní časopisy a noviny z Ústeckého kraje.

Soutěžilo se kategoriích žáci I. stupně; žáci II. stupně; středoškoláci; webové e-ziny; zvláštní cena poroty.

Současná situace nám neumožnila uspořádat pro účastníky soutěže oblíbené ochutnávky z novinářské profese – tradiční workshopy pro budoucí novináře. Těšíme se však, že se potkáme nad vybranými tématy novinařiny, jakmile to bude možné. O workshopy tedy nepřijdete.

A máme pro vás ještě překvapení pana Martina Kézra, zkušeného novináře a předsedy komise hodnotící vaše periodika, ale na to si musíte ještě pár dní počkat.

Vaše případné otázky směřujte na paní Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Partneři

Kontaktujte nás

Opatovická 160/18, 110 00 Praha 1
Telefon: +420 224 930 851
Telefon: +420 224 930 037
E-mail: vosp@vosp.cz

Aby Vám neunikly pozvánky na akce VOŠP

Copyright © 2011—2021 Vyšší odborná škola publicistiky.
Všechna práva vyhrazena. „Nejsme žurnalistika, jsme publicistika!“