VOŠP se ptá mladých lidí - jaký bude svět po covidu?

Vyšší odborná škola publicistiky a názorový deník INFO.cz vyhlašují společně se společností T-Mobil soutěž pro mladé novináře ve věku 15 až 19 let "Co změní covid?".

"Všichni se ptají rodičů či učitelů, ale v budoucnosti budou žít hlavně mladí lidé, a těm chceme dát prostor a slyšet jejich názor," říká ředitel VOŠP Petr Uherka, a dodává: "Chceme, aby se na chvíli stali novináři, a popsali, jak bude podle nich vypadat svět po pandemii. Jak podle nich covid změní svět?"

Zájemci mohou napsat článek, glosu, článek, reportáž, komentář, nahrát podcast, nafotit set na Instagram a natočit video a vyhrát některou z cen, od iPhonu přes neomezená data až po školní stipendium na špičkové novinářské škole - Vyšší odborné škole publicistiky.

Nejlepší práce bude průběžně vybírat odborná porota složená ze zástupců pořadatele, zkušených novinářů a partnerů ve složení ředitel Vyšší odborné školy publicistiky Petr Uherka, ředitel vnějších vztahů T-Mobile Petr Jonák, šéfredaktor INFO.cz Michal Půr, studentka Vyšší odborné školy publicistiky Denisa Korityáková, novinář Vladimír Piskáček, novinářka a ředitelka SingularityU Czech Eva Hanáková a publicista Martin Malý.

Vítězné příspěvky budou zveřejněné jak na INFO.cz, tak na sociálních sítích. Soutěž se koná od 4.1.2021 do 28.2.2021.

Více informací a konkrétní podmínky soutěže naleznete ZDE

 

 

Partneři

Kontaktujte nás

Opatovická 160/18, 110 00 Praha 1
Telefon: +420 224 930 851
Telefon: +420 224 930 037
E-mail: vosp@vosp.cz

Aby Vám neunikly pozvánky na akce VOŠP

Copyright © 2011—2021 Vyšší odborná škola publicistiky.
Všechna práva vyhrazena. „Nejsme žurnalistika, jsme publicistika!“