Publicistika slaví Den církevního školství

Ve středu 15. září 2021 se u příležitosti významného výročí svaté Ludmily koná Den církevního školství. Jedná se o první online veletrh církevních škol v pražské arcidiecézi, na němž se zájemci mohou dozvědět, co se aktuálně děje v církevních školách zřizovaných Arcibiskupstvím pražským. 

V krátkých reportážích se budoucím zájemcům představují školy, do jejichž prostor budou moci nahlédnout ve 3D skenu a budou se moci zeptat na vše, co je zajímá.

Vyšší odborná škola publicistiky se samozřejmě této akce zúčastní.

V našem presscentru představíme zájemcům lehčí formou základní informace o naší škole a publicistice. 

Projděte si naše presscentrum VOŠP ve virtuální podobě a podívejte se na naši reportáž o VOŠP.

 

Návštěvníci virtuálního veletrhu církevních škol mohou poznat naši školu mají i v rámci diskuse s odborníky z vyšších odborných škol od 15:00 – 15:30.

V on-line diskusi vystoupí zástupci VOŠP - ředitel školy Petr Uherka a zástupce ředitele pro vzdělávací program Dominik Fellner.

 

O Dni církevního školství

Během Dne církevního školství se představí se rodinné mateřinky, základní školy orientované na potřeby dětí s různými potřebami, středoškolské a vyšší programy zaměřené jak na zdravý rozvoj a všeobecný přehled, tak i profesní vzdělání a uplatnění v praxi v oborech, jako jsou zdravotnictví, osobní asistence nebo speciální pedagogika.

Den církevního školství začne ve středu 15. září 2021 od 10:00 mší, během níž si připomeneme i 1100 let od smrti svaté Ludmily. Program dne můžete navštívit na www.apha.cz.

Podrobnosti o celé Dni církevního školství najdete na stránkách Arcibiskupství pražského, případně ve Facebookové události.

Celý program budete moci sledovat i na Facebooku.

 

Partneři

Kontaktujte nás

Opatovická 160/18, 110 00 Praha 1
Telefon:  +420 725 006 567 (sekretariát)
Telefon:  +420 725 031 431 (studijní oddělení)
E-mail:  vosp@vosp.cz

Aby Vám neunikly pozvánky na akce VOŠP

Copyright © 2011—2021 Vyšší odborná škola publicistiky.
Všechna práva vyhrazena. „Nejsme žurnalistika, jsme publicistika!“