Studenti VOŠP točí pro CNN Prima News

Vyšší odborná škola publicistiky je praktická škola. Naši studenti se od začátku učí přímo v terénu a pracují pro největší mediální domy v Česko republice.  

Minulý víkend například pokrývali volby pro portál CNN Prima NEWS v rámci rubriky Očima studentů. Jako reportéři se podíleli na volebním zpravodajství z regionů či sloužili zpravodajské směny na webu.

Podle odborného lektora Publicistiky na VOŠP Vladimíra Piskáčka je to pro studenty skvělá příležitost získat reálné zkušenosti z novinářsky exponované agendy parlamentních voleb. A dodává: "Který student novinářské školy může ve svém životopise uvést spolupráci s úspěšnou televizní stanicí?"

Jedním z těch, jehož video bylo vybráno na hlavní webový portál, byl student druhého ročníku VOŠP Daniel Žlebek: "Ze spolupráce VOŠP se CNN Prima News mám opravdu velkou radost," říká a dodává: "Byla to příležitost k nezaplacení. Získal jsem nové zkušenosti a také odvahu k tomu, abych pokračoval dál v cestě za svým snem. Každá zkušenost podobná této posune člověka o velký krok dál a pomůže studentům vžít se do role svého vysněného povolání."

 

Partneři

Kontaktujte nás

Opatovická 160/18, 110 00 Praha 1
Telefon: +420 224 930 851
Telefon: +420 224 930 037
E-mail: vosp@vosp.cz

Aby Vám neunikly pozvánky na akce VOŠP

Copyright © 2011—2021 Vyšší odborná škola publicistiky.
Všechna práva vyhrazena. „Nejsme žurnalistika, jsme publicistika!“