Odborníci z praxe ve výuce

Praktická výuka na vyšších odborných školách umožňuje studentům pravidelný kontakt s praxí díky odborníkům v řadách lektorů. Na Publicistice jsou to novináři, kameramani, profesionálové se zkušenostmi z řízení mediálních domů, tiskových odborů (např. Vlády ČR), historici, spisovatelé, marketéři a další zajímavé osobnosti.

Dominik Fellner

„Naše zapojení do projektu iKAP II – Komplexní program rozvoje klíčových oblastí pražského školství nám umožňuje do výuky přizvat vedle odborných lektorů také inspirativní hosty z různých profesí, kteří doplní výuku o aktuální pohled na svět médií a studenti tak získají další užitečné know how,“ uvedl zástupce ředitele pro pedagogické záležitosti Dominik Fellner.

Díky projektu také chystáme aktivity v oblasti Zahraniční mobility pedagogických pracovníků škol a školských poradenských zařízení, Tandemové výuky a Personální podpory, jako na příklad Koordinátor spolupráce školy a zaměstnavatele a Školní kariérový poradce.

Název a číslo projektu: iKAP II – Komplexní program rozvoje klíčových oblastí pražského školství, v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání

Registrační číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0021047

OP VVV

 

Kontaktujte nás

Opatovická 160/18, 110 00 Praha 1
Telefon:  +420 725 006 567 (sekretariát)
Telefon:  +420 725 031 431 (studijní oddělení)
E-mail:  vosp@vosp.cz

Aby Vám neunikly pozvánky na akce VOŠP

Copyright © 2011—2022 Vyšší odborná škola publicistiky.
Všechna práva vyhrazena. „Nejsme žurnalistika, jsme publicistika!“
Škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze takové cookies, které jsou nezbytně nutné pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies).