7 pádů dorazilo do Spálené

Do středečního klubu cestovatelské publicistiky Spálená zavítali moderátor Honza Dědek a režisér Vojtěch Nouzák. O zábavu bylo postaráno. Ani jeden z hostů v sobě nezapřel profesionálního baviče. Už od prvních sekund proto létali vzduchem vtípky a komické historky z natáčení.

Českou talk show 7 pádů Honzy Dědka mohli diváci poprvé vidět v roce 2011, kdy se objevila jako internetové vysílání na platformě YouTube. Později v roce 2020 začala mít o tento pořad zájem televize Prima. To už do projektu vstoupil režisér Nouzák, který říká, že dobrou talk show poznáte podle toho, když se třese kamera. To znamená, že i kameraman se směje.

Řeč přišla i na to, jak vypadá Dědkova příprava na vystoupení. Je zkrátka potřeba projít si všechny rozhovory s danou osobou. „Člověk si ale rešerši může jednoduše ulehčit, když vynechá Super.cz, Blesk nebo Květy a podobná média,“ uvedl známý televizní moderátor. Dostal sice od vedení televize Prima nabídku najmout si člověka na rešerše, ale odmítl. Prý si nedokázal představit, že za něj dělá práci někdo jiný.

Nouzák s Dědkem prozradili, jak je důležité o hosta pečovat. „Když účinkující dostaneme do dobré nálady, chtějí se pak s Honzou podílet na zábavné podívané,“ vysvětlil režisér. Přitom někomu ke spokojenosti stačí docela mále. Třeba pytel gumových medvídků. Také je nutné si hosta vážit a být k němu laskavý. „Chceme, aby nám hosté zvedli telefon i po odvysílání dílu s nimi,“ shodli se oba.

7 pádů

 

Partneři

Kontaktujte nás

Opatovická 160/18, 110 00 Praha 1
Telefon:  +420 725 006 567 (sekretariát)
Telefon:  +420 725 031 431 (studijní oddělení)
E-mail:  vosp@vosp.cz

Aby Vám neunikly pozvánky na akce VOŠP

Copyright © 2011—2022 Vyšší odborná škola publicistiky.
Všechna práva vyhrazena. „Nejsme žurnalistika, jsme publicistika!“
Škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze takové cookies, které jsou nezbytně nutné pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies).