Kategorie galerie

Organizujeme

Pravidelně pořádáme nezávislý festival publicistiky Všemi směry. V roce 2013 jsme zájemcům z řad laické i odborné veřejnosti nabídli již devátý inspirativní průřez mediálním světem s podtitulem „Za jedním cílem“.

Zúčastnili se jej významní novináři a profesionálové z oboru jako například Robert Břešťan, Jaroslav Kmenta, Dalibor Bártek, Josef Klíma, Marek Wollner nebo Robert Čásenský, Eva Hanáková či Milan Fridrich. 

V roce 2013 se  studentská komunikační agentura PubliCity podílela v rámci svých propagačních či marketingových aktivit například na Týdnu vědy a techniky Akademie věd ČR, veletrzích For Interior, For Camera či Svět reklamy nebo soutěži Marketér roku. 

27

Všemi směry 2018 – Média zní dobře

Všemi směry 2018 – Média zní dobře

Všemi směry 2018 – Média zní dobře

+
Všemi směry 2018 – Média zní dobře

Všemi směry 2018 – Média zní dobře

01. 04. 2019

Festival žurnalistiky a publicistiky každoročně pořádaný studenty naší školy představuje současný svět médií a otevírá zajímavá témata očima mladé generace. Hosty festivalu jsou tradičně známí čeští novináři, publicisté, nakladatelé a další mediální odborníci.

Ve čtvrtek 3. května 2018 se v holešovické Továrně koná již 14. ročník festivalu publicistiky a nových médií Všemi směry.

Na main stage se představí jedenáct osobností, které působí jak v mediálním, tak hudebním světě. Těšte se na Emmu Smetanu, Jakuba Kaifosze aka Lazer Viking, Adriana T. Bella , Separation Films, Jana Foukala alias Johannes Benz, Adama Maršála s kapelou Who killed Rose, Josefa Vlčka, na přednášku o fake news a mnoho dalších! Čekají nás rozhovory, během nichž se dozvíme o působení našich hostů v médiích, a někteří následně vystoupí se svým hudebním projektem.

Program nebude pouze na pódiu. Můžete si bezplatně vyzkoušet virtuální realitu od Alza.cz! Těšte se také na handmade i mediální dílny. U stánku Domu pod Jasanem si sami vytvoříte placku s libovolným motivem. Na místě nebude chybět stánek s výrobou animace od KreAnimo camp nebo trafika s volným odběrem nejrůznějších titulů jako Týdeník Respekt, Auto4Drive.cz, Marianne, Elle Decor a další. V chill out zóně si hoďte nohy na stůl a vychutnejte si atmosféru festivalu s drinkem v ruce. Hostesky Jägermeister vás navíc obdarují nejen krásným úsměvem, ale také aperitivem zdarma! U stánku Invisible Exhibition - Neviditelná výstava si budete moci vyzkoušet, jaký je život bez zraku. Čeká na vás bludiště a další interaktivní hry. Bude to opravdu velká událost. Bude to festival s velkým F.

Už se vidíte, jak si užíváte letošní ročník festivalu? Tak si neváhejte zavčas koupit lupeny na GoOut.cz, na studijním oddělení Vyšší odborné školy publicistiky, nebo si odchytněte Barboua Šindlerovou a Šimona Neumanna, kteří pohotově nosí vstupenky na prodej u sebe!

Naši partneři a sponzoři: Vyšší odborná škola publicistiky / GoOut.cz / Tiskelník / KreAnimo camp / Dům Pod Jasanem / La Terra Coffee / Hudební server i-klik.cz/ Centrum FotoŠkoda / Cafedu / Jägermeister

Všemi směry 2017 – Včera, dnes a zítra

Všemi směry 2017 – Včera, dnes a zítra

Všemi směry 2017 – Včera, dnes a zítra

+
Všemi směry 2017 – Včera, dnes a zítra

Všemi směry 2017 – Včera, dnes a zítra

01. 04. 2019

Festival publicistiky a nových médií Všemi směry je již tradiční akcí pořádanou studenty Vyšší odborné škole publicistiky. Jeho cílem je poodhalit návštěvníkům práci ve sdělovacích prostředcích a zprostředkovat debaty se zajímavými osobnostmi ze světa médií. Studenti ukazují, co se na VOŠP naučili v dílnách audiovizuálních, public relations nebo ve školní redakci. Tento rok akce proběhne 3.5.2017 na pražské Náplavce na Divadelní lodi Tajemství.

Letošní již třináctý ročník se honosí titulem Včera, dnes a zítra a naši organizátoři se v programu zaměří na vývoj médií v průběhu posledních tří generací. Hlavními tématy budou čtyři klíčová média – print, rozhlas, televize a online v navazujících blocích. Oproti minulému roku bude program probíhat pouze v jedné dějové lince. Bude se věnovat historii mediálního dění, současnosti a zakončen bude mírným vhledem do budoucnosti a polemikou, jakým směrem se budou média ubírat. Hosté budou mluvit jak o technické, tak o praktické stránce daných odvětví.

Z ulic centra Prahy se festival přesune na nové, nekonvenční a netradiční místo. Na vodu, na loď a na nábřeží. Kombinace atmosféry pražské náplavky a atraktivního prostoru Divadelní lodi Tajemství utvořila ideální spojení pro účely festivalu. Dala tak za vznik konceptu, jehož obsah organizační tým baví již od počátku příprav. Jádro týmu tvoří čtyři blondýnky, tři slečny a jedna vdaná paní, které s přípravnými pracemi začaly již koncem léta minulého roku. Rašínovo nábřeží je jedním z nejoblíbenějších letních míst studentů, a právě proto byl festival přesunut z již tradičního dubna až na květnové datum, od kterého si tým tří slečen a jedné vdané paní slibuje slunečnou atmosféru.

Program bude probíhat v jednom navazujícím bloku uvnitř lodi a doprovodný program bude v celém jejím okolí. Návštěvníci se mohou těšit na spoustu nových a zajímavých informací ze světa médií, ale zároveň i na spoustu zábavy. Blondýnky se budou v náplni bloků věnovat výhradně osobnostem českého mediálního rybníčku od jiker až po sólokapra. Ponoří se do historie médií, vykoupou se (nebo snad vykoupou někoho?) v současnosti a pár temp si zaplavou i do brzkých zítřků. Stěžejním tématem festivalu budou zlatí sólokapři zúčastněných hostů. Jaké to bylo v dobách, kdy začínali od jiker, jak se jim jejich postup dařil a jaký byl jejich největší sólokapr? Jak se dívají na vývoj našeho mediálního rybníčku, jaké vnímají změny a jestli snad chtějí plavat dále stejným směrem, nebo stočit ploutev někam jinam? Snad všechny odpovědi vyplavou na povrch!

Pražská náplavka v květnu ožije a s ní i již tradiční studentský festival Všemi směry. Celý organizační tým čtyř blondýnek vás bude průběžně informovat o aktuálním dění na webu, na Facebook stránce a na Instagramu. Dne 3.5.2017 zakotví na pražské Náplavce a lov může začít!

Všemi směry 2016 – Vybo(e)č z davu

Všemi směry 2016 – Vybo(e)č z davu

Všemi směry 2016 – Vybo(e)č z davu

+
Všemi směry 2016 – Vybo(e)č z davu

Všemi směry 2016 – Vybo(e)č z davu

01. 04. 2019

Pro rok 2016 si studenti zvolili titul „Vybo(e)č z davu“ a představili hosty, kteří nešli s davem a rozhodli se pro svou vlastní cestu.

Akce proběhla stejně jako v roce 2015 v Experimentálním prostoru NoD, jenž se nám již dříve osvědčil jako flexibilní prostředí pro dvouproudový festivalový program, plný jedinečných přednášek a workshopů. Ty jsou určeny jak pro studenty médií, tak pro všechny se zájmem o českou mediální scénu.

V celodenním programu se střídala seriózní témata s kontroverzními mediálními počiny. Festival zmapoval činnost lidí, kteří se ve svém profesním životě nebáli jít proti proudu. Podtitul “Vybo(e)č z davu” měl především naznačit, abychom nebyli „ovcemi”.

Zatímco v roce 2015 byl tváří Všemi směry kostlivec Kevin, v tomto ročníku to byl beran Vincent, který podporoval hlavní ideu festivalu. Hosty byli například komentátor deníku Hospodářské noviny Jindřich Šídlo či novinář týdeníku Reflex Jiří X. Doležal.

Všemi směry 2015 – Až na kost

Všemi směry 2015 – Až na kost

Všemi směry 2015 – Až na kost

+
Všemi směry 2015 – Až na kost

Všemi směry 2015 – Až na kost

01. 04. 2019

"Až na kost" bylo hlavní mottem jedenáctého ročníku festivalu nezávislé publicistiky Všemi směry.

Akci stejně jako v předchozích letech organizovali studenti Vyšší odborné školy publicistiky, letošní ročník se uskutečnil v experimentálním prostoru NoD.

V průběhu dne se představily různé mediální obory, nechyběla diskuse o novinářských hodnotách i témata týkající se rádia a marketingu.

Všemi směry 2014 – Po dráze mediálních superhrdinů

Všemi směry 2014 – Po dráze mediálních superhrdinů

Všemi směry 2014 – Po dráze mediálních superhrdinů

+
Všemi směry 2014 – Po dráze mediálních superhrdinů

Všemi směry 2014 – Po dráze mediálních superhrdinů

08. 04. 2014

Jubilejní desátý ročník festivalu studentů Vyšší odborné školy publicistiky Všemi směry, jenž se bude konat ve čtvrtek 24. dubna 2014 v Divadle Komedie, se rychle blíží. 

Festival je letos připravován v duchu motta „Vydej se všemi směry po dráze mediálních superhrdinů“. Téma vysvětluje ředitel organizačního týmu Lukáš Kramer: „Složením programu a výběrem hostů se snažíme přinést návštěvníkům náměty k zamyšlení a inspiraci a ukázat jim, že se třeba mohou vydat směrem, o němž do té doby neměli ani ponětí.“

Organizátoři již také postupně představují festivalové hosty - například výkonného ředitele společnosti Seznam.cz Michala Feixe, tvůrce virálních videí a parodií Aika Murczechyho, dvojici mladých filmařů Noisebrothers nebo konzultanta v oblasti nových médií Tomáše Kořínka.

 

Pro další informace sledujte oficiální FB profil festivalu

Fotografie najdete ZDE.

 

Všemi směry 2013

Všemi směry 2013

Všemi směry 2013

+

Všemi směry 2013

10. 04. 2013

Festival nezávislé publicistiky Všemi směry představil zajímavé hosty. Festival každoročně pořádají studenti VOŠP. Redaktorka: Oksana Moiseniuková Kamera: Vojtěch Petr, Zdeněk Bašus Střih: Vojtěch Petr Produkce: Alena Ondříčková Ped. vedení: Monika Brotánková © VOŠP 2013

Partneři

Kontaktujte nás

Opatovická 160/18, 110 00 Praha 1
Telefon: +420 224 930 851
Telefon: +420 224 930 037
E-mail: vosp@vosp.cz

Aby Vám neunikly pozvánky na akce VOŠP

Copyright © 2011—2021 Vyšší odborná škola publicistiky.
Všechna práva vyhrazena. „Nejsme žurnalistika, jsme publicistika!“