Kategorie galerie

Organizujeme

Pravidelně pořádáme nezávislý festival publicistiky Všemi směry. V roce 2013 jsme zájemcům z řad laické i odborné veřejnosti nabídli již devátý inspirativní průřez mediálním světem s podtitulem „Za jedním cílem“.

Zúčastnili se jej významní novináři a profesionálové z oboru jako například Robert Břešťan, Jaroslav Kmenta, Dalibor Bártek, Josef Klíma, Marek Wollner nebo Robert Čásenský, Eva Hanáková či Milan Fridrich. 

V roce 2013 se  studentská komunikační agentura PubliCity podílela v rámci svých propagačních či marketingových aktivit například na Týdnu vědy a techniky Akademie věd ČR, veletrzích For Interior, For Camera či Svět reklamy nebo soutěži Marketér roku. 

Všemi směry 2016 – Vybo(e)č z davu

Všemi směry 2016 – Vybo(e)č z davu

01. 04. 2019

Pro rok 2016 si studenti zvolili titul „Vybo(e)č z davu“ a představili hosty, kteří nešli s davem a rozhodli se pro svou vlastní cestu.

Akce proběhla stejně jako v roce 2015 v Experimentálním prostoru NoD, jenž se nám již dříve osvědčil jako flexibilní prostředí pro dvouproudový festivalový program, plný jedinečných přednášek a workshopů. Ty jsou určeny jak pro studenty médií, tak pro všechny se zájmem o českou mediální scénu.

V celodenním programu se střídala seriózní témata s kontroverzními mediálními počiny. Festival zmapoval činnost lidí, kteří se ve svém profesním životě nebáli jít proti proudu. Podtitul “Vybo(e)č z davu” měl především naznačit, abychom nebyli „ovcemi”.

Zatímco v roce 2015 byl tváří Všemi směry kostlivec Kevin, v tomto ročníku to byl beran Vincent, který podporoval hlavní ideu festivalu. Hosty byli například komentátor deníku Hospodářské noviny Jindřich Šídlo či novinář týdeníku Reflex Jiří X. Doležal.

Partneři

Kontaktujte nás

Opatovická 160/18, 110 00 Praha 1
Telefon: +420 224 930 851
Telefon: +420 224 930 037
E-mail: vosp@vosp.cz

Aby Vám neunikly pozvánky na akce VOŠP

Copyright © 2011—2020 Vyšší odborná škola publicistiky.
Všechna práva vyhrazena. „Nejsme žurnalistika, jsme publicistika!“