Kategorie galerie

Organizujeme

Pravidelně pořádáme nezávislý festival publicistiky Všemi směry. V roce 2013 jsme zájemcům z řad laické i odborné veřejnosti nabídli již devátý inspirativní průřez mediálním světem s podtitulem „Za jedním cílem“.

Zúčastnili se jej významní novináři a profesionálové z oboru jako například Robert Břešťan, Jaroslav Kmenta, Dalibor Bártek, Josef Klíma, Marek Wollner nebo Robert Čásenský, Eva Hanáková či Milan Fridrich. 

V roce 2013 se  studentská komunikační agentura PubliCity podílela v rámci svých propagačních či marketingových aktivit například na Týdnu vědy a techniky Akademie věd ČR, veletrzích For Interior, For Camera či Svět reklamy nebo soutěži Marketér roku. 

Všemi směry 2017 – Včera, dnes a zítra

Všemi směry 2017 – Včera, dnes a zítra

01. 04. 2019

Festival publicistiky a nových médií Všemi směry je již tradiční akcí pořádanou studenty Vyšší odborné škole publicistiky. Jeho cílem je poodhalit návštěvníkům práci ve sdělovacích prostředcích a zprostředkovat debaty se zajímavými osobnostmi ze světa médií. Studenti ukazují, co se na VOŠP naučili v dílnách audiovizuálních, public relations nebo ve školní redakci. Tento rok akce proběhne 3.5.2017 na pražské Náplavce na Divadelní lodi Tajemství.

Letošní již třináctý ročník se honosí titulem Včera, dnes a zítra a naši organizátoři se v programu zaměří na vývoj médií v průběhu posledních tří generací. Hlavními tématy budou čtyři klíčová média – print, rozhlas, televize a online v navazujících blocích. Oproti minulému roku bude program probíhat pouze v jedné dějové lince. Bude se věnovat historii mediálního dění, současnosti a zakončen bude mírným vhledem do budoucnosti a polemikou, jakým směrem se budou média ubírat. Hosté budou mluvit jak o technické, tak o praktické stránce daných odvětví.

Z ulic centra Prahy se festival přesune na nové, nekonvenční a netradiční místo. Na vodu, na loď a na nábřeží. Kombinace atmosféry pražské náplavky a atraktivního prostoru Divadelní lodi Tajemství utvořila ideální spojení pro účely festivalu. Dala tak za vznik konceptu, jehož obsah organizační tým baví již od počátku příprav. Jádro týmu tvoří čtyři blondýnky, tři slečny a jedna vdaná paní, které s přípravnými pracemi začaly již koncem léta minulého roku. Rašínovo nábřeží je jedním z nejoblíbenějších letních míst studentů, a právě proto byl festival přesunut z již tradičního dubna až na květnové datum, od kterého si tým tří slečen a jedné vdané paní slibuje slunečnou atmosféru.

Program bude probíhat v jednom navazujícím bloku uvnitř lodi a doprovodný program bude v celém jejím okolí. Návštěvníci se mohou těšit na spoustu nových a zajímavých informací ze světa médií, ale zároveň i na spoustu zábavy. Blondýnky se budou v náplni bloků věnovat výhradně osobnostem českého mediálního rybníčku od jiker až po sólokapra. Ponoří se do historie médií, vykoupou se (nebo snad vykoupou někoho?) v současnosti a pár temp si zaplavou i do brzkých zítřků. Stěžejním tématem festivalu budou zlatí sólokapři zúčastněných hostů. Jaké to bylo v dobách, kdy začínali od jiker, jak se jim jejich postup dařil a jaký byl jejich největší sólokapr? Jak se dívají na vývoj našeho mediálního rybníčku, jaké vnímají změny a jestli snad chtějí plavat dále stejným směrem, nebo stočit ploutev někam jinam? Snad všechny odpovědi vyplavou na povrch!

Pražská náplavka v květnu ožije a s ní i již tradiční studentský festival Všemi směry. Celý organizační tým čtyř blondýnek vás bude průběžně informovat o aktuálním dění na webu, na Facebook stránce a na Instagramu. Dne 3.5.2017 zakotví na pražské Náplavce a lov může začít!

Partneři

Kontaktujte nás

Opatovická 160/18, 110 00 Praha 1
Telefon: +420 224 930 851
Telefon: +420 224 930 037
E-mail: vosp@vosp.cz

Aby Vám neunikly pozvánky na akce VOŠP

Copyright © 2011—2020 Vyšší odborná škola publicistiky.
Všechna práva vyhrazena. „Nejsme žurnalistika, jsme publicistika!“