Kategorie galerie

Organizujeme

Pravidelně pořádáme nezávislý festival publicistiky Všemi směry. V roce 2013 jsme zájemcům z řad laické i odborné veřejnosti nabídli již devátý inspirativní průřez mediálním světem s podtitulem „Za jedním cílem“.

Zúčastnili se jej významní novináři a profesionálové z oboru jako například Robert Břešťan, Jaroslav Kmenta, Dalibor Bártek, Josef Klíma, Marek Wollner nebo Robert Čásenský, Eva Hanáková či Milan Fridrich. 

V roce 2013 se  studentská komunikační agentura PubliCity podílela v rámci svých propagačních či marketingových aktivit například na Týdnu vědy a techniky Akademie věd ČR, veletrzích For Interior, For Camera či Svět reklamy nebo soutěži Marketér roku. 

Všemi směry 2018 – Média zní dobře

Všemi směry 2018 – Média zní dobře

01. 04. 2019

Festival žurnalistiky a publicistiky každoročně pořádaný studenty naší školy představuje současný svět médií a otevírá zajímavá témata očima mladé generace. Hosty festivalu jsou tradičně známí čeští novináři, publicisté, nakladatelé a další mediální odborníci.

Ve čtvrtek 3. května 2018 se v holešovické Továrně koná již 14. ročník festivalu publicistiky a nových médií Všemi směry.

Na main stage se představí jedenáct osobností, které působí jak v mediálním, tak hudebním světě. Těšte se na Emmu Smetanu, Jakuba Kaifosze aka Lazer Viking, Adriana T. Bella , Separation Films, Jana Foukala alias Johannes Benz, Adama Maršála s kapelou Who killed Rose, Josefa Vlčka, na přednášku o fake news a mnoho dalších! Čekají nás rozhovory, během nichž se dozvíme o působení našich hostů v médiích, a někteří následně vystoupí se svým hudebním projektem.

Program nebude pouze na pódiu. Můžete si bezplatně vyzkoušet virtuální realitu od Alza.cz! Těšte se také na handmade i mediální dílny. U stánku Domu pod Jasanem si sami vytvoříte placku s libovolným motivem. Na místě nebude chybět stánek s výrobou animace od KreAnimo camp nebo trafika s volným odběrem nejrůznějších titulů jako Týdeník Respekt, Auto4Drive.cz, Marianne, Elle Decor a další. V chill out zóně si hoďte nohy na stůl a vychutnejte si atmosféru festivalu s drinkem v ruce. Hostesky Jägermeister vás navíc obdarují nejen krásným úsměvem, ale také aperitivem zdarma! U stánku Invisible Exhibition - Neviditelná výstava si budete moci vyzkoušet, jaký je život bez zraku. Čeká na vás bludiště a další interaktivní hry. Bude to opravdu velká událost. Bude to festival s velkým F.

Už se vidíte, jak si užíváte letošní ročník festivalu? Tak si neváhejte zavčas koupit lupeny na GoOut.cz, na studijním oddělení Vyšší odborné školy publicistiky, nebo si odchytněte Barboua Šindlerovou a Šimona Neumanna, kteří pohotově nosí vstupenky na prodej u sebe!

Naši partneři a sponzoři: Vyšší odborná škola publicistiky / GoOut.cz / Tiskelník / KreAnimo camp / Dům Pod Jasanem / La Terra Coffee / Hudební server i-klik.cz/ Centrum FotoŠkoda / Cafedu / Jägermeister

Partneři

Kontaktujte nás

Opatovická 160/18, 110 00 Praha 1
Telefon: +420 224 930 851
Telefon: +420 224 930 037
E-mail: vosp@vosp.cz

Aby Vám neunikly pozvánky na akce VOŠP

Copyright © 2011—2020 Vyšší odborná škola publicistiky.
Všechna práva vyhrazena. „Nejsme žurnalistika, jsme publicistika!“