Kategorie galerie

Organizujeme

Pravidelně pořádáme nezávislý festival publicistiky Všemi směry. V roce 2013 jsme zájemcům z řad laické i odborné veřejnosti nabídli již devátý inspirativní průřez mediálním světem s podtitulem „Za jedním cílem“.

Zúčastnili se jej významní novináři a profesionálové z oboru jako například Robert Břešťan, Jaroslav Kmenta, Dalibor Bártek, Josef Klíma, Marek Wollner nebo Robert Čásenský, Eva Hanáková či Milan Fridrich. 

V roce 2013 se  studentská komunikační agentura PubliCity podílela v rámci svých propagačních či marketingových aktivit například na Týdnu vědy a techniky Akademie věd ČR, veletrzích For Interior, For Camera či Svět reklamy nebo soutěži Marketér roku. 

Festival Všemi směry představuje první hosty

Festival Všemi směry představuje první hosty

08. 04. 2014

Jubilejní desátý ročník festivalu studentů Vyšší odborné školy publicistiky Všemi směry, jenž se bude konat ve čtvrtek 24. dubna 2014 v Divadle Komedie, se rychle blíží. 

Festival je letos připravován v duchu motta „Vydej se všemi směry po dráze mediálních superhrdinů“. Téma vysvětluje ředitel organizačního týmu Lukáš Kramer: „Složením programu a výběrem hostů se snažíme přinést návštěvníkům náměty k zamyšlení a inspiraci a ukázat jim, že se třeba mohou vydat směrem, o němž do té doby neměli ani ponětí.“

Organizátoři již také postupně představují festivalové hosty - například výkonného ředitele společnosti Seznam.cz Michala Feixe, tvůrce virálních videí a parodií Aika Murczechyho, dvojici mladých filmařů Noisebrothers nebo konzultanta v oblasti nových médií Tomáše Kořínka.

 

Pro další informace sledujte oficiální FB profil festivalu

Fotografie najdete ZDE.

 

Partneři

Kontaktujte nás

Opatovická 160/18, 110 00 Praha 1
Telefon: +420 224 930 851
Telefon: +420 224 930 037
E-mail: vosp@vosp.cz
Copyright © 2011—2019 Vyšší odborná škola publicistiky.
Všechna práva vyhrazena. „Nejsme žurnalistika, jsme publicistika!“