Kategorie galerie

Organizujeme

Pravidelně pořádáme nezávislý festival publicistiky Všemi směry. V roce 2013 jsme zájemcům z řad laické i odborné veřejnosti nabídli již devátý inspirativní průřez mediálním světem s podtitulem „Za jedním cílem“.

Zúčastnili se jej významní novináři a profesionálové z oboru jako například Robert Břešťan, Jaroslav Kmenta, Dalibor Bártek, Josef Klíma, Marek Wollner nebo Robert Čásenský, Eva Hanáková či Milan Fridrich. 

V roce 2013 se  studentská komunikační agentura PubliCity podílela v rámci svých propagačních či marketingových aktivit například na Týdnu vědy a techniky Akademie věd ČR, veletrzích For Interior, For Camera či Svět reklamy nebo soutěži Marketér roku. 

Všemi směry 2014 – Po dráze mediálních superhrdinů

Všemi směry 2014 – Po dráze mediálních superhrdinů

08. 04. 2014

Jubilejní desátý ročník festivalu studentů Vyšší odborné školy publicistiky Všemi směry, jenž se bude konat ve čtvrtek 24. dubna 2014 v Divadle Komedie, se rychle blíží. 

Festival je letos připravován v duchu motta „Vydej se všemi směry po dráze mediálních superhrdinů“. Téma vysvětluje ředitel organizačního týmu Lukáš Kramer: „Složením programu a výběrem hostů se snažíme přinést návštěvníkům náměty k zamyšlení a inspiraci a ukázat jim, že se třeba mohou vydat směrem, o němž do té doby neměli ani ponětí.“

Organizátoři již také postupně představují festivalové hosty - například výkonného ředitele společnosti Seznam.cz Michala Feixe, tvůrce virálních videí a parodií Aika Murczechyho, dvojici mladých filmařů Noisebrothers nebo konzultanta v oblasti nových médií Tomáše Kořínka.

 

Pro další informace sledujte oficiální FB profil festivalu

Fotografie najdete ZDE.

 

Partneři

Kontaktujte nás

Opatovická 160/18, 110 00 Praha 1
Telefon: +420 224 930 851
Telefon: +420 224 930 037
E-mail: vosp@vosp.cz

Aby Vám neunikly pozvánky na akce VOŠP

Copyright © 2011—2020 Vyšší odborná škola publicistiky.
Všechna práva vyhrazena. „Nejsme žurnalistika, jsme publicistika!“