Kategorie galerie

Propagujeme

Učíme se orientovat v jednotlivých disciplínách marketingové komunikace a jak zvolit vhodné komunikační kanály a správné komunikativní a mediální chování.

Aplikujeme základní prostředky marketingového výzkumu a připravujeme jednoduché marketingové plány.

Navrhujeme, realizujeme a vyhodnocujeme menší kampaně s komplexním zapojením různých komunikačních prostředků s primární vazbou na techniky Public relations.

Učíme se také rozvíjet a chránit dobrou pověst firmy a jejich produktů a zvládat nástroje Public relations jako kulatý stůl, setkání s novináři, briefing, tisková konference, seminář, eventy nebo oborový veletrh.

Všemi směry

29. 03. 2017

Promo video 13. ročníku studentského festivalu Všemi směry, který nese podtitul Včera, dnes a zítra. Letos akce proběhne 3.5.2017 na pražské Náplavce na Divadelní lodi Tajemství. Festival se koná pod záštitou Vyšší odborné školy publicistiky. Více informací o festivalu: https://vsemismery.cz/ https://www.facebook.com/VsemiSmery/ https://www.instagram.com/smeryvsemi/ Poznámka: Organizátoři by rádi upozornili, že žádnému zvířeti nebylo v průběhu natáčení ublíženo. Kamera: Lukáš Marel Herec: Richard Moučka Dramaturgie: Nikola Forejtová, Anna Řeháková, Hana Řičicová, Anna Zemanová Produkce: Nikola Forejtová, Anna Řeháková, Hana Řičicová, Anna Zemanová © VOŠP, 2017

Partneři

Kontaktujte nás

Opatovická 160/18, 110 00 Praha 1
Telefon: +420 224 930 851
Telefon: +420 224 930 037
E-mail: vosp@vosp.cz

Aby Vám neunikly pozvánky na akce VOŠP

Copyright © 2011—2020 Vyšší odborná škola publicistiky.
Všechna práva vyhrazena. „Nejsme žurnalistika, jsme publicistika!“