Podpořte nás

Podpořte naši školu!

Staňte se sponzorem Vyšší odborné školy publicistiky v Praze, instituce s úspěšnou dvacetiletou historií na poli mediálního vzdělávání v České republice.

Podpoříte tak začínající studenty na jejich cestě ke kvalitnímu vzdělávání.

Získané finanční prostředky chceme využít například k modernizaci technického zázemí jako je rozhlasové studium, videostřižna a nebo televizní studio s režijní místností v praktické dílně médií.

Za Vaši finanční podporu Vám můžeme nabídnout:

• prezentování Vaší firmy, organizace či individuálního jména prostřednictvím stručné sponzorské zprávy a odkazem na našich webových stránkách školy
  • distribuci Vašich informačních a reklamních materiálů mezi studenty VOŠP

Sponzorské dary či finanční podporu převezmeme formou řádné darovací smlouvy.

Bankovní spojení: Komerční banka, a.s. (CZK): 123-29510207/0100

Telefon:  +420 725 006 567 (sekretariát)
Telefon:  +420 725 031 431 (studijní oddělení)
E-mail:  vosp@vosp.cz

Aby Vám neunikly pozvánky na akce VOŠP

Copyright © 2011—2022 Vyšší odborná škola publicistiky.