Soutěž Školní časopis roku

VYHLÁŠENÍ ROKU 2020

Vyšší odborná škola publicistiky vyhlašuje výsledky krajského kola 14. ročníku soutěže Školní časopis roku v Praze, Středočeském a Ústeckém kraji.

Výsledkové listiny letošní soutěže jsou k dispozici zde: PRAHASTŘEDOČESKÝ KRAJÚSTECKÝ KRAJ

Gratulujeme vítězům!

Současná situace nám neumožnila uspořádat pro účastníky soutěže oblíbené ochutnávky z novinářské profese – tradiční workshopy pro budoucí novináře. Těšíme se však, že se potkáme nad vybranými tématy novinařiny, jakmile to bude možné. O workshopy tedy nepřijdete.

Vaše případné otázky směřujte na paní Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Školní časopisy

Vyšší odborná škola publicistiky se již v roce 2014 stala partnerem soutěže Školní časopis roku, kterou pořádá již tradičně Asociace středoškolských klubů České republiky. Jako partner soutěže vedle podpůrných aktivit, kurzů a workshopů pořádáme také vyhlášení krajských kol soutěže pro Prahu, Středočeský, Liberecký, Plzeňský a Ústecký kraj.

Soutěže se mohou zúčastnit školní časopisy základních a středních škol, nejlépe hodnocené časopisy z krajských kol postupují do celorepublikového kola. Odborné komise hodnotí obsah, jazykové a grafické zpracování časopisů v několika kategoriích. Soutěž je zařazena mezi oficiální soutěže Talent centra MŠMT.

Uzávěrka přihlášek pro soutěžní ročník 2021 je 30. června 2021. Více informací k podmínkám a přihlašování do soutěže naleznete na http://askcr.cz/casopis/.

ASK

Adresa pro zasílání přihlášek a časopisů pro Prahu, Středočeský, Liberecký, Plzeňský a Ústecký kraj:

Vyšší odborná škola publicistiky, Opatovická 160/18, 110 00 Praha 1 – Nové Město

 

Partneři

Kontaktujte nás

Opatovická 160/18, 110 00 Praha 1
Telefon:  +420 725 006 567 (sekretariát)
Telefon:  +420 725 031 431 (studijní oddělení)
E-mail:  vosp@vosp.cz

Aby Vám neunikly pozvánky na akce VOŠP

Copyright © 2011—2022 Vyšší odborná škola publicistiky.
Všechna práva vyhrazena. „Nejsme žurnalistika, jsme publicistika!“