Soutěž Školní časopis roku

Vyšší odborná škola publicistiky se již v roce 2014 stala partnerem soutěže Školní časopis roku, kterou pořádá již tradičně Asociace středoškolských klubů České republiky. Jako partner soutěže vedle podpůrných aktivit, kurzů a workshopů pořádáme také vyhlášení krajských kol soutěže pro Prahu, Středočeský, Liberecký, Plzeňský a Ústecký kraj.

Soutěže se mohou zúčastnit školní časopisy základních a středních škol, nejlépe hodnocené časopisy z krajských kol postupují do celorepublikového kola. Odborné komise hodnotí obsah, jazykové a grafické zpracování časopisů v několika kategoriích. Soutěž je zařazena mezi oficiální soutěže Talent centra MŠMT.

Uzávěrka přihlášek pro soutěžní ročník 2022 je 30. června 2022. Více informací k podmínkám a přihlašování do soutěže naleznete na http://askcr.cz/casopis/.

ASK

Vaše případné otázky směřujte na paní Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Adresa pro zasílání přihlášek a časopisů pro Prahu, Středočeský, Liberecký, Plzeňský a Ústecký kraj:

Vyšší odborná škola publicistiky, Opatovická 160/18, 110 00 Praha 1 – Nové Město

Školní časopisy

 

Kontaktujte nás

Opatovická 160/18, 110 00 Praha 1
Telefon:  +420 725 006 567 (sekretariát)
Telefon:  +420 725 031 431 (studijní oddělení)
E-mail:  vosp@vosp.cz

Aby Vám neunikly pozvánky na akce VOŠP

Copyright © 2011—2022 Vyšší odborná škola publicistiky.
Všechna práva vyhrazena. „Nejsme žurnalistika, jsme publicistika!“
Škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze takové cookies, které jsou nezbytně nutné pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies).