Dny otevřených dveří online

Televizní studio VOŠPDěkujeme, že sledujete informace o pořádání Dní otevřených dveří, kterými vám představujeme naši školu a některé atributy výuky, jež vás v rámci studia u nás čeká. Současná epidemiologická situace nám neumožňuje přivítat vás přímo ve škole, proto jsme se rozhodli připravit Dny otevřených dveří v online podobě.

Online setkání budou probíhat prostřednictvím aplikace Microsoft Teams. Pro připojení stačí běžný počítač s prohlížečem Microsoft Edge nebo Google Chrome. Případně si stáhněte zdarma aplikaci, zejména pokud se chcete připojit přes mobilní telefon nebo tablet. Podrobný návod, jak se připojit k online schůzce, najdete ZDE.

Těšíme se na vaši virtuální návštěvu a vaše dotazy!

 

Nejbližší termíny konání Dne otevřených dveří online:

  • v tuto chvíli nejsou naplánovány další termíny. Pokud potřebujete individuální konzultaci ke studiu na VOŠ publicistiky, kontaktujte Martina Kotrče, viz kontakty níže.

Představíme školu, obsah a způsob studia, formu přijímacího řízení. Setkání bude probíhat do cca 15:00 hod., doporučujeme připojit se na začátku, nicméně ke schůzce se můžete přidat kdykoliv v průběhu trvání Dne otevřených dveří. Dny otevřených dveří vás bude provázet Martin Kotrč, vedoucí studia Vyšší odborné školy publicistiky. V případě dotazů jej můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na čísle 724 082 478.

Televizní režie VOŠPPřipravený pro vás bude následující program:

13:00–13:45 – Představení Vyšší odborné školy publicistiky jako praktické dílny médií, jejího vzdělávacího programu a studijního systému.
13:45–15:00 – Dotazy účastníků, diskuze.

V případě, že máte o návštěvu zájem, prosíme, registrujte se na vámi vybraný termín prostřednictvím tohoto krátkého FORMULÁŘE. Děkujeme.

Ke Dni otevřených dveří online se připojíte kliknutím sem.

Těšíme se na setkání s budoucími publicisty.

 

Partneři

Kontaktujte nás

Opatovická 160/18, 110 00 Praha 1
Telefon: +420 224 930 851
Telefon: +420 224 930 037
E-mail: vosp@vosp.cz

Aby Vám neunikly pozvánky na akce VOŠP

Copyright © 2011—2021 Vyšší odborná škola publicistiky.
Všechna práva vyhrazena. „Nejsme žurnalistika, jsme publicistika!“